Kdo by měl zájem a chuť se opět chopit této akce.
Je to letos jediná akce na Smržovce
Je někdo, kdo by se chopil a uspořádal doprovodný program s miniarénkou v muzeu?
Chtělo by to příjezd 31.7. někdy odpoledne a účastnit se do neděle!!!
Majitel se dotazuje na naši případnou účast, předám kontakt.
Naposledy upravil(a) mrst dne 24 čer 2026, 08:52, celkem upraveno 1 x.
Ahoj všem, po psaní s Kájou z muzea a telefonátu s Vláďou bych se toho jako vloni mohl chopit, akorát musím ještě zjistit zda mi to vyjde pracovně, takže z 85 procent bych si to vzal opět já . Popř pak dodám další informace
Naposledy upravil(a) Ondřej24Aš dne 24 čer 2026, 20:19, celkem upraveno 1 x.