Moravská úvrať 2026 Zvole - setkání majitelů vojenské techniky
Napsal: 12 kvě 2026, 22:43
od mrst
Máme možnost se setkat a mít zázemí na této ojedinělé akci Moravskou úvratí u Zvole poblíž Mohelnice termín 2.-5.7. 2026
s majitelem dohodnuto místo... rovinka pro železnici nám byla poskytnuta
stan 8x4m, toitoika pro nás zajištěna, písek dovezu o vše ostatní se musíme postarat počasí vyjde suprově
zde fotka z minulé akce
a zde místo po dohodě s PetrNC ... naše místo je přibližně v místě fotografa
tedy místo je pod FAMO před stromy, kde je 15 m rovinky
zde je vše s aktuálním fotem
Kdo měl tu možnost, tak ví o co jde... majitel je nám nakloněn a pomůže
Diskuze otevřena
Re: Moravská úvrať 2026 Zvole - setkání majitelů vojenské techniky
Napsal: 12 kvě 2026, 22:52
od Drake
Super Vláďo, už se těším
Re: Moravská úvrať 2026 Zvole - setkání majitelů vojenské techniky
Napsal: 12 kvě 2026, 22:57
od mrst
Možná bych mohl prozradit, že pro ty, kteří pomohou a budou tam s námi blbnout, tak mám zajištěný opravdový a myslím výjimečný zážitek
Re: Moravská úvrať 2026 Zvole - setkání majitelů vojenské techniky
Napsal: 12 kvě 2026, 23:00
od PetrNC
Ze strany majitele je cítit velká podpora, takže záleží na nás, jak tuto příležitost využijeme. Z hlediska hlavně funkční německé kolopásové techniky asi nemá v republice nikdo konkurenci .....
Vybrané místo je částečně otevřené a částečně pod stromy, takže za horka ve stínu a případě nepřízně počasí lze natáhnout dodatečné přístřešky. Pitná voda v dosahu z cisterny a toika je zajištěná majitelem.
Tady je videjko z loňské akce:
Re: Moravská úvrať 2026 Zvole - setkání majitelů vojenské techniky
Napsal: 12 kvě 2026, 23:32
od Ivan
Snad to klapne, vypadá to suprově..
Re: Moravská úvrať 2026 Zvole - setkání majitelů vojenské techniky
Napsal: 13 kvě 2026, 07:49
od sakulajda
Ahoj, mám v kalendáři, počítám s tím, možnost karavanu stále platí, ju?
Re: Moravská úvrať 2026 Zvole - setkání majitelů vojenské techniky
Napsal: 13 kvě 2026, 12:50
od mrst
no platí, ale asi ne úplně u tankáče... resp. hlídání tankáče bychom také potřebovali ... to bys musel najet už ve čtvrtek
máš elektrocentrálu?
hoši, kdo dřív... ten dřív
z fotek je patrné, že moc místa tam nebude u tankáče
ale na louce cca. 300-500m bude místa habaděj
Re: Moravská úvrať 2026 Zvole - setkání majitelů vojenské techniky
Napsal: 18 kvě 2026, 16:19
od mrst
Dnes dorazila informace, že stan bude a je potvrzen.
Zároveň je vyhlášena ústroj vojenská nebo alespoň zelená.
Prosba je pokud možno vše maskovat ... auta a karavany, která by byla na ploše. Jinak poblíž je parkoviště vzdálené asi 150-200m od tankodromu. Těžko se tam budou navážet do místa předvádění v pátek a sobotu modely. Přístup bude omezen podiem pro muziku a plocha nad námi bude výstavní plochou a k tomu ještě s postaveným naším stanem 8x4m.
Takže se budeme muset domluvit, ale vše je řešitelné ve čtvrtek a pak už s individuálním přístupem.
Dále točené pivo bude kousek od nás a jediné se je shodnout na karibském rumu ... Diplomatico
Re: Moravská úvrať 2026 Zvole - setkání majitelů vojenské techniky
Napsal: 21 kvě 2026, 13:24
od Rob
No to vypadá hodně zajímavě. Spaní ve vlastním stanu jo? Já už mám auto maskované jako AČR
Re: Moravská úvrať 2026 Zvole - setkání majitelů vojenské techniky
Napsal: 21 kvě 2026, 16:09
od mrst
ano... spaní ve vlastním stanu, autě atd. ještě budu muset probrat umývárku...
víme ... ale ne všichni mají maskovaná vozidla typu Suzuki, jde o to, že je to soukromo-vojenská akce a mají prosbu na dodržení určitých nepsaných pravidel... je to spíše přání či prosba. Vidíte na videu od Petra, jak to mají ostatní...
Moje červené auto by se tam vyjímalo, jako semafor na dráze, který je viditelný na 2 km